Łączność Thingsdata

Lokalna i globalna łączność IoT

Łączność IoT sprawia, że instalacje, urządzenia i czujniki komunikują się za pośrednictwem własnego mobilnego dostępu do Internetu. W naszym portfolio mamy standardowe technologie M2M, LTE M, NB-IOT i LoRa. Dzięki tym sieciom IoT, Thingsdata oferuje odpowiednią transmisję danych dla każdej aplikacji. Dzięki intensywnej współpracy z naszymi partnerami posiadamy najlepsze umowy roamingowe zarówno w kraju jak i za granicą.

Punkty startowe

Dostępność w każdym miejscu na świecie

Thingsdata zapewnia zasięg w ponad 180 krajach na całym świecie i obsługuje wszystkie obecnie dostępne sieci: 2G, 3G, 4G, LTE M, NB-IoT i LoRa. W szczególności sieci 2G, 3G i 4G są nadal optymalnym rozwiązaniem, jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na przejście na LTE M, NB-IoT lub LoRa.

Kompatybilność z każdym urządzeniem

Wszystko czego potrzebujesz to karta SIM IoT, która działa w dowolnym miejscu na świecie i gwarantuje wysoki poziom wydajności dla aplikacji. Nasze karty SIM są dostępne we wszystkich formach: mini (2FF), micro (3FF), nano (4FF), sim-on-chip (MFF2 embedded), zarówno w wersji standardowej, jak i przemysłowej.

Różne rodzaje subskrypcji

Thingsdata posiada konkurencyjne stawki we wszystkich krajach na całym świecie i oferuje różne rodzaje subskrypcji: pakiet danych (pooled), pay as you go / pay when use i graduated (unpooled). Ponadto możesz mieszać formy i dostosowywać je do swoich potrzeb biznesowych.

Wielosieciowe karty SIM IoT

Thingsdata korzysta z bezpiecznych wielosieciowych kart SIM IoT, z ponad 500 partnerami roamingowymi i oferuje największy na świecie zasięg sieci komórkowej, dzięki czemu Twoje urządzenia IoT mają gwarantowany dostęp do Internetu. Szczególną cechą naszej sieci IoT jest to, że jest ona stale rozwijana i dostępna również w trudno osiągalnych miejscach.

Ochrona danych

Przesyłanie danych staje się coraz bardziej intensywne, liczba użytkowników, urządzeń i zużycie danych znacznie wzrasta. Thingsdata spełnia najwyższe międzynarodowe standardy prywatności i bezpieczeństwa danych. Wszystkie informacje IoT są bezpiecznie transportowane i szyfrowane zgodnie z wytycznymi GSMA.

Multinetwork

Wymagania stawiane przez organizacje i społeczeństwo w odniesieniu do stabilności i ciągłości połączenia z internetem słusznie rosną. Dzięki funkcji multinetwork karta SIM IoT zawsze łączy się z dostawcą o najsilniejszym zasięgu sieci. Pozwala nam to zaoferować 99,5% gwarantowanej dostępności usług.

System zarządzania kartami SIM

Kontroluj swoje karty SIM IoT za pomocą skutecznego i kompleksowego systemu zarządzania. Na każdej karcie SIM można uruchomić program diagnostyczny, który dostarczy informacji o jej bieżącym stanie. Można ustawić ostrzeżenia, aby informować użytkownika o określonym zachowaniu karty sim. Możesz także pobrać całkowity przegląd informacji dla własnej administracji.

API do integracji

Wszystkie funkcje kontroli i zarządzania są dostępne za pośrednictwem interfejsów API (SOAP lub REST API). Możesz uzyskać dostęp i edytować swoje dane z zewnętrznej aplikacji. Korzystając z interfejsów API, można wykonywać te same zadania, które można wykonywać za pośrednictwem interfejsu internetowego naszych systemów zarządzania kartami SIM.

Próg danych i alerty użytkownika

Ustaw limity i spersonalizowane alerty po osiągnięciu określonych progów zużycia, ustaw maksymalny czas działalności karty SIM IoT lub powiadomienie, gdy karta SIM IoT trafi do innego urządzenia. Każdą aktywność na karcie SIM IoT można skonfigurować, dostosować i monitorować.

Koszty i dane dotyczące zużycia

Zarządzaj zużyciem energii przez urządzenia w czasie rzeczywistym w skali globalnej (strefy). Wyświetl szczegółowy zapis połączeń ze wszystkimi specyfikacjami dotyczącymi zużycia. Otrzymaj łatwy wgląd w ilość danych, SMS-ów i połączeń głosowych oraz ich koszty. Możesz także pobrać całkowite zestawienia dla własnej administracji.

Usługi oparte na lokalizacji

Karty SIM IoT mogą być lokalizowane za pomocą zaawansowanego i dokładnego systemu triangulacji. Lokalizacja jest określana za pomocą odległości od urządzenia IoT do wież komórkowych w pobliżu. W przypadku LBS do określenia danych o lokalizacji nie jest wymagany żaden specjalny sprzęt ani oprogramowanie.

eSIM

Dużą zaletą eSIM jest to, że nigdy więcej nie będziesz musiał wymieniać fizycznej karty SIM, będziesz mógł zrobić to bezprzewodowo. Ponadto sam decydujesz, z którym operatorem chcesz się połączyć. Dzięki eSIM od Thingsdata zyskujesz przyszłościowe rozwiązanie w zakresie łączności.

iSIM

iSIM to karta SIM zintegrowana z rdzeniem procesora i szyfrowaniem eUICC w module komórkowym lub systemie na chipie (SoC). Zintegrowane karty SIM mają na celu wyeliminowanie wad eSIM. Zaletami są: mniejsze zużycie energii, mniejsza powierzchnia zajmowana przez urządzenie, a tym samym niższe koszty. Karta iSIM ma również lepsze zabezpieczenia.

Wykorzystaj to, co najlepsze na rynku dzięki Thingsdata!

Doradzimy Ci w zakresie każdego abonamentu!

Pobierznaszą broszurę

Pobierz broszurę