4G

Karty sim 4G

4G to szybszy i stabilniejszy następca 3G. Szybkie połączenia 4G zapewniają, że wszystkie rodzaje urządzeń mogą uzyskać dostęp do Internetu bez wysiłku i bez zakłóceń w tle. Możesz korzystać z 4G, 4G+ lub 4G++, w zależności od zasięgu i dostawcy. Używamy również 4G w przypadkach biznesowych IoT. 4G może obsługiwać duże ilości danych, w tym wysoką prędkość i przepustowość. Wiele urządzeń w terenie (laptopy, tablety i urządzenia przenośne) ma kartę SIM 4G zapewniającą niezależny dostęp do Internetu.

Korzyści płynące z posiadania 4G od Thingsdata

Pakiet danych (łączony), pay as you go oraz prepaid

Najczęściej kupowane pakiety danych: 5, 10, 100, 500, 1000 GB

Brak kosztów aktywacji, zobowiązań ilościowych oraz czasu trwania umowy

Networkspectrum 4G/4G+/4G++

Opcjonalnie: stałe adresy IP

Brak obowiązku aktywacji w danym terminie

Niskie stawki

Brak minimalnego okresu aktywności w sieci

Personalizacja ceny dla zamówienia ponad 100 subskrypcji danych 4G

Wykorzystaj to, co najlepsze na rynku dzięki Thingsdata!

Doradzimy Ci w zakresie subskrypcji IoT!

Wybierz najlepszą kartę SIM 4G

Karty testowe

Bouwblok icon

1-5 kart SIM

Otrzymaj karty testowe od jednego z naszych dostawców.

Bouwblok icon

Praca

Rozpocznij pracę w czasie rzeczywistym! Przetestuj nowe możliwości razem z Thingsdata.

Bouwblok icon

Ilość danych

Otrzymaj pakiet danych do wykorzystania na kartę SIM 4G (czas trwania testu: 1 miesiąc).

Bouwblok icon

Platforma zarządzania

Dostęp do platformy zarządzania. Monitoruj i zarządzaj wszystkimi kartami SIM z jednego miejsca.

Bouwblok icon

SMS

Możliwość odbierania/wysyłania wiadomości SMS w ramach testowania usługi.

Bouwblok icon

Zespół wsparcia

Nasz zespół wsparcia jest zawsze do Twojej dyspozycji. Uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania!

Często zadawane pytania dotyczące 4G

Czym jest 4G?

4G jest szybszym stabilniejszym następcą 3G. Szybkie połączenie 4G zapewnia, że wszystkie rodzaje urządzeń mogą uzyskać dostęp do Internetu bez zakłóceń w tle. Państwa europejskie, w tym np. Holandia jest podłączona do sieci 4G. Holenderscy operatorzy telekomunikacyjni wciąż ulepszają swoją infrastrukturę. Możesz korzystać z 4G, 4G+ lub 4G++, w zależności od zasięgu i dostawcy. Używamy również 4G w przypadkach biznesowych IoT. 4G może obsługiwać duże ilości danych, w tym dużą prędkość i wysoką przepustowość. Wiele urządzeń w terenie (laptopy, tablety i urządzenia przenośne) ma kartę SIM 4G zapewniającą niezależny dostęp do Internetu.

Dlaczego starsze technologie, takie jak 2G i 3G, miałyby zniknąć?

Powodem jest to, że ilość dostępnych połączeń sieciowych jest ograniczona. To samo spektrum łączności używane dla 2G i 3G może być teraz ponownie wykorzystane przez 4G LTE, aby dostarczyć więcej danych z większą prędkością. Nasza obecna generacja technologii mobilnej, 4G LTE, została wprowadzona w 2008 roku w wersji 8 przez 3rd Generation Partnership Project (3GPP), organizację zajmującą się opracowywaniem standardów komunikacji mobilnej. 3GPP wydaje standardowe wersje z przyrostowymi ulepszeniami co dwa lata (do wersji 14) i kieruje ewolucją standardu 4G.

Jaka jest żywotność sieci 4G?

Jaka jest żywotność generacji sieci? Ogólnie rzecz biorąc, co 10 lat pojawia się nowa generacja (lub "G") technologii komórkowej. Patrząc wstecz, ostatnie dwie technologie komórkowe mają żywotność ponad dziesięciu lat od pierwszego wydania do samego końca: 2G: 1990-2020, 30 lat +. 3G: 2000-2020, 20 lat+. 4G: 2008+. Oczekuje się, że 4G będzie działać przez co najmniej kolejne dziesięć lat, a być może dłużej, dzięki dynamicznemu współdzieleniu spektrum (DSS), które dzieli dostępne spektrum między urządzenia 4G LTE i 5G. DSS zapewnia lepszy zasięg dla urządzeń 5G i dłuższą żywotność dla urządzeń 4G LTE. Pierwsze ogłoszenia o wygaśnięciu 4G LTE spodziewane są po 2030 roku, co oznacza, że organizacje mogą bezpiecznie inwestować w rozwiązania IoT oparte na 4G teraz i w dającej się przewidzieć przyszłości.

Jak szybka jest sieć 4G?

Wraz z pojawieniem się sieci 4G prędkość wzrosła do 350 Mb/s. Maksymalna prędkość pobierania wynosi 450 Mb/s, a wysyłania 100 Mb/s. Rzeczywista osiągnięta prędkość zależy między innymi od: rodzaju używanego urządzenia, ruchu w Internecie lub odwiedzanej strony internetowej, liczby urządzeń korzystających jednocześnie z sieci komórkowej, odległości między urządzeniem a wieżą transmisyjną, przeszkód między urządzeniem a wieżą transmisyjną, warunków pogodowych (np. burze mogą negatywnie wpływać na prędkość Internetu) i jeśli jesteś w szybko poruszającym się pojeździe, może to również spowodować spadek prędkości Internetu.

Pobierz naszą broszurę

Pobierz broszurę