Partnerzy Thingsdata

Partnerstwo

Nawiązywanie współpracy z partnerami strategicznymi ma kluczowe znaczenie dla Thingsdata w kształtowaniu różnych kierunków rozwoju Internetu Rzeczy. Z poniższymi partnerami codziennie pracujemy nad nowymi wyzwaniami IoT.

TELE2 IOT M2M LTE M

TELE2 IOT

Dzięki TELE2 IoT, Thingsdata oferuje najwyższej klasy wsparcie dla projektów Internetu Rzeczy poprzez wysoce zaawansowaną łączności M2M i proponowanych usługach. Technologia M2M zawiera aż 500 dostępnych sieci w jednym miejscu do zarządzania – Cisco SIM. Dzięki TELE2 IoT nasi klienci mogą łączyć urządzenia oparte na sieci 2G, 3G i 4G w ponad 180 krajach.

TELE2 IoT, uznane zostało przez firmę Gartner za najnowocześniejsze zarządzanie usługami IoT. TELE2 IoT jest naszym niezawodnym partnerem z wysoce zmotywowanym zespołem wsparcia dostępnym 24/7.

Delmation Products is een specialist op het gebied van innovatieve IoT hardware.

Delmation

Delmation Products jest specjalistą w dziedzinie innowacyjnego sprzętu IoT. Dzięki kompletnemu portfolio począwszy od czujników, bramek, routerów po mini-PC, wspiera Thingsdata w dostarczaniu najlepszych usług dla naszych klientów.

Delmation Products współpracuje z Thingsdata nad innowacyjnymi projektami IoT w Holandii oraz Belgii. Wspólne działania i dostarczanie rozwiązań sprzętowych IoT wraz z kompleksowym wsparciem i usługami mają ogromne znaczenie dla Delmation Products. Razem zrealizowaliśmy już liczne projekty w dziedzinie sprzętu IoT w oparciu o łączność: M2M, NB-IOT, LTE M, LoRa, 4G lub 5G.

De mogelijkheden zijn legio bij KPN: M2M, LTE M of LoRa.

KPN IOT

KPN IoT oferuje nam bardzo szerokie portfolio różnych rodzajów łączności. Dla przykładu, czujniki IoT przesyłają dane do właściwego miejsca za pośrednictwem sieci a to, który rodzaj łączności jest do tego najlepszy, zależy od częstotliwości i rodzaju przesyłanych danych. W KPN możliwości są nieograniczone, gdyż w ofercie proponowane są łączności M2M, LTE M oraz LoRa.

Dzięki możliwości posługiwania się zarówno technologią M2M, jak i LTE M z jednego systemu zarządzania kartami SIM, Thingsdata zapewnia klientom wysoki komfort użytkowania. Firma KPN jest również niezawodna i zapewnia bardzo stabilną i wysokiej jakości usługę.

Miggy werkt aan meerdere innovatieve IoT projecten, voornamelijk op het gebied van ‘smart asset management’.

Miggy IoT

Miggy jest integratorem systemów IoT, specjalizującym się w rozwiązaniach Internetu Rzeczy. W ofercie firmy znajduję się zbieranie cennych danych IoT z „pola” za pomocą najnowszych czujników a następnie rejestracja w portalu IoT. Potrafią również z łatwością analizować, tworzyć wizualizację, a nawet integrować duże ilości danych operacyjnych z istniejącymi już systemami.

Miggy współpracuje z Thingsdata nad kilkoma innowacyjnymi projektami IoT, głównie w dziedzinie inteligentnego zarządzania aktywami.

1NCE is een wereldwijde aanbieder van een M2M connectiviteit oplossing voor IoT

1NCE

1NCE jest globalnym dostawcą łączności M2M dla aplikacji IoT, które wymagają bardzo niewielkiego zużycia danych (od 1 do 3 MB) na urządzenie miesięcznie. 1NCE posiada „przełomowy” model cenowy prepaid, w którym 500 MB przedpłaconych danych można wykorzystać przez 10 lat za jedyne 10,00 €.

Thingsdata intensywnie doradza i prowadzi klientów, którzy chcą korzystać z przełomowego rozwiązania dla łączności M2M od 1NCE oraz wspiera w monitorowaniu i zarządzaniu dużą liczbą kart SIM M2M.

DUNC

DUNC

Studio projektowe DUNC specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji obudowy elektronicznej i interfejsów użytkownika dla rynku profesjonalnego – od innowacji i prototypu do produkcji i realizacji Twojej wizji. Połączenie ścisłej współpracy i doświadczenia na wszystkich etapach procesu rozwoju i produkcji prowadzi do pożądanego produktu końcowego.

Studio projektowe DUNC wspiera Thingsdata jako strategiczny partner w realizacji wyzwań związanych z Internetem Rzeczy.