Urządzenia Thingsdata

Przyszłościowy sprzęt IoT

Sprzęt IoT jest źródłem wszystkich informacji, jest inteligentny, dzięki czemu może zbierać różne rodzaje danych. Innowacyjne urządzenia są nie tylko zdolne do pomiarów, potrafią również spełniać swoje zadanie nawet wtedy, kiedy są wyposażone w komponenty którymi można sterować zdalnie. Posiadają moduł komórkowy, który zapewnia stałe połączenie z chmurą. Wspólnie z Thingsdata wybierzesz najlepszy sprzęt IoT.

Punkty startowe

Czujniki (z półki)

Za pomocą czujników można zmierzyć niemal wszystko! Są one dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Każdego dnia dodawane są nowe typy czujników służące do bardzo specyficznych zadań. Urządzenie IoT składa się z wielu części: jednego lub większej ilości czujników, baterii albo innego źródła zasilania, procesora i modułu komunikacyjnego.

Bramka IoT

Bramka IoT to router przemysłowy, który jest często używany na przykład w bankomatach, monitoringu kamer, zdalnym zarządzaniu, inteligentnych aplikacjach energetycznych i inteligentnych budynkach. Bramka IoT jest łatwa w instalacji i może być szeroko stosowana dzięki różnym interfejsom sprzętowym (RS232, RS485, Mbus, Modbus, WiFi). Thingsdata posiada dokładną konfigurację dla każdej aplikacji IoT.

Bramka LoRa

W sieci LoRaWAN bramka LoRa działa jako pomost między urządzeniami LoRa a serwerem sieciowym operatora sieci. Komunikacja między urządzeniami a bramą odbywa się za pośrednictwem LoRa, podczas gdy komunikacja między bramą a serwerem sieciowym odbywa się za pośrednictwem Internetu.

Personalizacja

Wraz z partnerami strategicznymi projektujemy, rozwijamy i produkujemy wysokiej jakości rozwiązania sprzętowe IoT (czujniki i bramy). W ten sposób łączymy technologię i wiedzę biznesową, zgodnie z Twoimi życzeniami, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju sprzętu, który jest przyszłościowy.

Prototypy (testowanie)

Zaprojektowanie urządzenia IoT o wymaganej wydajności i żywotności baterii nie jest łatwym zadaniem. Wymaga wglądu w wiele wyzwań, przed którymi staniesz. Thingsdata oferuje możliwość przetestowania urządzeń IoT. Możemy je przetestować w połączeniu z partnerami strategicznymi jeszcze przed wejściem na rynek.

Instalacja

W Thingsdata możemy zainstalować dla Ciebie cały system urządzeń. Po podłączeniu upewnimy się, że wszystko działa poprawnie. Pracownicy techniczni zajmą się instalacją czujników, routerów i/lub bram na miejscu. Jeśli wolisz otrzymać od nas wyłącznie sprzęt, również jest to możliwe. Oferujemy spersonalizowane rozwiązanie dla każdego z naszych klientów.

Wykorzystaj to, co najlepsze na rynku dzięki Thingsdata!

Doradzimy Ci w wyborze najlepszych urządzeń!

Pobierz naszą broszurę

Pobierz broszurę