Regulamin portalu

Za pomocą adresu email oraz hasła logowanie do portalu Thingsdata jest łatwe i bezpieczne. Portal Thingsdata jest dostępny wyłącznie dla autoryzowanych użytkowników. Każdy, kto korzysta z tego portalu lub zawartych w nim danych, nie mając do tego prawa, działa niezgodnie z prawem i narusza regulamin pod odpowiedzialnością prawną. Jeśli planujesz rejestrację większej ilości użytkowników do systemu, poinformuj nas o tym na adres info@thingsdata.com.

Logując się do portalu Thingsdata, zezwalasz na rejestrowanie swoich działań i wyrażasz zgodę na poniższe warunki:

  • Akceptuję regulamin i warunki użytkowania;
  • Akceptuję umowę o przetwarzaniu danych;
  • Akceptuję umowę o przechowywaniu danych osobowych;
  • Akceptuję umowę na otrzymywanie wiadomości od Thingsdata.

Zgadzasz się na:

Zasady i warunki

Jako Thingsdata staramy się być transparentni w naszych działaniach biznesowych i zapewniać ochronę prywatności i praw użytkowników. W tym kontekście chcielibyśmy zwrócić uwagę na nasze ogólne warunki i politykę prywatności, które mają zastosowanie w korzystaniu z naszych usług.

Aby upewnić się, że jako użytkownik jesteś świadomy naszych warunków i naszej polityki prywatności, zachęcamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

  • Regulamin
  • Dokument dotyczący przetwarzania danych
  • Oświadczenie o ochronie prywatności (przechowywanie danych osobowych)

Aby lepiej zrozumieć swoje prawa i obowiązki, zdecydowanie zalecamy uważne przeczytanie naszego regulaminu i polityki prywatności przed zalogowaniem się do portalu Thingsdata. Dokumenty te zawierają szczegółowe informacje na takie tematy, jak warunki użytkowania, odpowiedzialność, własność intelektualna, gromadzenie danych i sposób, w jaki chronimy dane osobowe użytkowników.

Nasz regulamin i politykę prywatności można również znaleźć w stopce naszej witryny internetowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące treści tych dokumentów, skontaktuj się z nami. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Doceniamy Twoje zaufanie do Thingsdata. Przekazując jasne informacje, chcemy mieć pewność, że użytkownik jest w pełni świadomy swoich praw i obowiązków.

Zastrzeżenie

Pomimo ciągłej dbałości o skład portalu Thingsdata, możliwe jest, że informacje publikowane na tej stronie mogą być nieaktualne. Staramy się stale aktualizować i sprawdzać wszystkie informacje. Wszelkie zmiany mogą zostać wprowadzone w dowolnym momencie ze skutkiem natychmiastowym i bez uprzedzenia.

Nie możemy zagwarantować, że informacje zawarte na tej stronie internetowej są odpowiednie do celu, w jakim zostały użyte. Wszystkie informacje są dostępne w ich aktualnym stanie i bez jakiejkolwiek (szeroko rozumianej) gwarancji lub zabezpieczenia w odniesieniu do ich przydatności do określonego celu lub w inny sposób.

Wykluczamy wszelką odpowiedzialność za jakiekolwiek bezpośrednie lub pośrednie szkody jakiegokolwiek rodzaju wynikające z/lub w jakikolwiek sposób związane z korzystaniem z portalu Thingsdata lub z tymczasową niemożnością uzyskania dostępu do tej witryny. Nie ponosimy również odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie lub pośrednie szkody wynikające z wykorzystania informacji uzyskanych za pośrednictwem tej witryny.

Odpowiedzialne ujawnianie informacji

Thingsdata nieustannie pracuje nad bezpieczeństwem swoich systemów teleinformatycznych. Niemniej jednak może się zdarzyć, że w naszym portalu znajdzie się luka w zabezpieczeniach. Jeśli ją zauważysz, będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zgłosisz nam ten fakt wysyłając wiadomość e-mail na adres info@thingsdata.com.

Zgłaszając lukę przed ujawnieniem jej światu zewnętrznemu, umożliwiasz nam podjęcie działań w pierwszej kolejności. Nazywa się to odpowiedzialnym ujawnianiem informacji.