Zostań dystrybutorem Thingsdata!

Dystrybutorzy Thingsdata

W świecie stale rozwijającej się cyfryzacji organizacje wciąż ewoluują i zmierzają ku rozwoju automatyzacji procesów. IoT jest jednym z tych aspektów. Coraz więcej firm integruje rozwiązania IoT ze swoimi działaniami operacyjnymi. Pozwala im to uwolnić się od tradycyjnych modeli biznesowych. Jako dystrybutor Thingsdata możesz na tym skorzystać. Oprócz własnych produktów i/lub usług możesz generować dodatkowe źródła przychodów, oferując rozwiązania w zakresie łączności i bezpieczeństwa. Jako dystrybutor Thingsdata będziesz miał możliwość korzystania z naszej siły nabywczej, innowacyjnych usług i spersonalizowanej obsługi. Oszczędzisz czas, zasoby i zmaksymalizujesz wydajność swojej firmy. Co więcej, nasze partnerstwo oferuje liczne możliwości rozwoju zarówno dla Ciebie jak i Twoich klientów.

Jakie są korzyści płynące z dystrybucji usług Thingsdata?

Wsparcie dla Ciebie i Twoich klientów

Sercem Thingsdata jest dział pomocy technicznej. To pod ten adres możesz kierować wszystkie swoje pytania, zgłaszać usterki i wprowadzać zmiany do usług. Dział wsparcia prowadzony jest przez pracowników z doświadczeniem w dziedzinie IoT. Oferujemy wsparcie 24h/7, 365 dni w roku, aby wspierać naszych klientów przez cały czas.

Wsparcie procesu sprzedaży

IoT oferuje wiele możliwości dla Twojej organizacji ale jednocześnie zmiana może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza bez specjalistycznej wiedzy w tej dziedzinie. Nasi klienci stale korzystają z naszej pomocy i wieloletniego doświadczenia w zakresie łączności IoT oraz wiedzy na temat sprzętu i przetwarzania danych.

Silna i długotrwała siła nabywcza

Thingsdata posiada rozwiązania łączności (M2M, LTE-M, NB-IOT, LoRa) oraz sprzęt (routery i bramki). Zaopatrujemy się bezpośrednio u naszych partnerów, z którymi przez długotrwałą współpracę rozwinęliśmy przyjacielskie relacje. W związku z tym, posiadamy stabilną siłę nabywczą, co pozwala nam składać oferty po konkurencyjnych cenach.

Niezależny model end-to-end

W Thingsdata nieustannie zapewniamy naszym klientom łączność, (skonfigurowany) sprzęt i przetwarzanie danych za pośrednictwem wewnętrznego portalu Cisco. Aby móc oferować wcześniej wymienione usługi, nawiązaliśmy współpracę z zespołami partnerskimi składającymi się z różnych ekspertów. Ze względu na naszą niezależną pozycję integratora systemów IoT, gwarantujemy unikalne rozwiązanie dla każdego zaistniałego problemu w Twojej organizacji.

White labeling

Uruchom własną platformę IoT wyposażoną w Twoje firmowe barwy oraz logo (white label). Wszystkie wiadomości, powiadomienia i e-maile będą wówczas automatycznie sygnowane Twoją oprawą graficzną. Bardzo ważnym aspektem jest przekonanie klientów o niezawodności rozwiązania IoT. Rozpoznawalna marka Twojej firmy jest w tym wypadku niezbędna.

Stałe przychody i opłaty

W związku z tym, że będziesz kupować i sprzedawać nasze produkty samodzielnie, będziesz mógł ustalić swoją własną marżę sprzedaży. Ponadto oferujemy możliwość wystawiania faktur i pobierania należności za pośrednictwem Thingsdata. Obniżą się Twoje koszty finansowe, a my odciążymy Cię z dodatkowej pracy.

Wykorzystaj to, co najlepsze na rynku dzięki Thingsdata!

Przykłady naszych partnerów strategicznych

Co nas wyróżnia?

Niezawodny ekosystem partnerski

Indywidualne podejście

Obszerna wiedza z zakresu IoT

Intensywne wsparcie

Szeroki wybór sprzętu

Szeroki zakres rozwiązań IOT

Pobierz naszą broszurę

Pobierz broszurę