Thingsdata – Internet Rzeczy w jednym miejscu

Thingsdata jest niezależnym integratorem systemów IoT, który pomaga organizacjom na wszystkich poziomach w realizacji wyzwań związanych z Internetem Rzeczy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy holenderską organizacją z siedzibą w Amsterdamie, działającą od 2015 roku. Z nami jako partnerem możesz uwolnić się od tradycyjnych modeli biznesowych lub procesów i zmodernizować je poprzez wdrożenie innowacyjnych technologii IoT (M2M, LTE M, NB-IOT, LoRa, 4G i 5G). Wiąże się to z intensywną współpracą z dynamicznym i innowacyjnym ekosystemem partnerów. Wspólnie sprawiamy, że instalacje, urządzenia i czujniki stają się inteligentniejsze i połączone z Internetem.

W Thingsdata mamy dla Was odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Internetu Rzeczy oraz wprowadzamy innowacyjne zmiany za pomocą jakościowych i przyszłościowych rozwiązań. Pomagamy w przygotowaniu Twojego projektu biznesowego, a w późniejszym etapie w wyborze dostawców do realizacji koncepcji IoT (sprzęt, łączność i przetwarzanie danych).

Koncepcja IoT w coraz większym stopniu wpływa na strategię organizacji. Pomożemy Ci w uzyskaniu odpowiedniej wiedzy na temat Internetu Rzeczy oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces instalacji systemu. Dodatkowo zapewnimy zintegrowany zakres sprzętu, łączności i przetwarzania danych.

W skład zarządu Thingsdata wchodzą: Jochem Koppes, Michael Houtsma i Sergio Römer. Naszym głównym założeniem jest unikalna wizja i koncentracja na jakości usług. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby stawiać klienta na pierwszym miejscu i odpowiedzialnie powiększać nasz zespół o profesjonalistów w oparciu o długoterminową strategię.

Poznaj nasz zespół

Felicity Gullit

Operations Manager & Management Assistent

Jochem Koppes

Owner & Director

Michael Houtsma

Owner & Director

Sergio Römer

Owner & Director

Daryl Coldwell

Senior Business Development Executive EMEA

Denis Kapin

Senior Business Development Executive EMEA

Ales Kahanek

Senior Business Development Executive EMEA & APAC

Ernest Santos

Senior Business Development Executive EMEA & LATAM

Thijs Rutte

Teamlead Sales & Support

Ruben Hakkert

Business Development Executive Benelux

Jakub Gancarz

Business Development Executive Poland

Leon Schulte

Marketing

Sjoerd van Leeuwen

Sales, marketing & support

Pieter Hoffer

Sales, marketing & support

Lukas Martens

Sales, marketing & support

Marc de Mey

Partner Consultant Benelux & France