Projekt: Hero Balancer

Hero Balancer

Inteligentne oszczędzanie na kosztach ogrzewania

Firma Hero Balancer sprawia, że wielkoskalowe instalacje grzewcze są inteligentne dzięki cyfrowemu sterowaniu. Nie ma rozróżnienia między systemami zarządzania budynkiem lub źródłami ciepła. Każda instalacja grzewcza musi stać się inteligentna i spełniać potrzeby użytkownika, instalatora jak i portfela.

Mowa o systemie zarządzania dla małych i średnich budynków. Pakiet technologii plug & play jest gotowy do użycia i zawiera: skrzynkę sterującą wraz ze sterownikiem, modem, zasilacz, czujniki zaciskowe i konwertery, moduły I/O i czujniki klimatu wewnętrznego (CO2, temperatura, wilgotność i cząstki stałe). Thingsdata wspiera dany pakiet technologii za pomocą bezpiecznej, wielosieciowej karty SIM M2M, dzięki czemu zawsze dostępny jest stabilny i niezależny dostęp do Internetu.

Ponadto wszystkie systemy związane z nieruchomością są wizualizowane i kontrolowane z chmury, tak aby zachować jak najwyższy standard użytkowania dla ich mieszkańców. Dzięki oprogramowaniu Hero Balancer do instalacji klimatyzacji, organizacja oszczędza energię, uzyskuje odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach i sprawuje kontrolę nad systemami.

Oczami i uszami firmy Hero Balancer są różne strumienie danych. Thingsdata dostarcza innowacyjne czujniki klimatu wewnętrznego do ich ciągłego gromadzenia.