Projekt: Sigrow

sigrow sensoren

Idealne zbiory w szklarni dzięki nowoczesnym czujnikom

Sigrow produkuje bezprzewodową technologię czujników dla ogrodnictwa. Dzięki swojej platformie zapewnia cenne informacje dla każdego kompleksu szklarniowego. Sigrow doradza również hodowcom w procesie optymalizacji upraw, zwiększania ich jakości i oszczędności energii lub wody. Poprzez usługi firmy Sigrow otrzymasz łatwy wgląd w dane klimatyczne za pomocą czujników.

Dzięki nowoczesnym i innowacyjnym czujnikom Sigrow, hodowcy mogą znaleźć ukryte wąskie gardła, analizować lokalne wahania i ostatecznie zapewnić optymalny klimat dla roślin rosnących w szklarni. Wraz z rozwojem działalności, produkcja szklarniowa stała się również bardziej wrażliwa na lokalne wahania środowiskowe w szklarni. Mając na uwadze lepszą jakość i produkcję, każdy hodowca chce mieć dokładny obraz tego, co dzieje się w jego szklarni. Z tego powodu Sigrow wprowadza innowacyjną technologię czujników bezprzewodowych.

Dzięki zabezpieczonym kartom SIM LTE M, przyszłościowemu następcy 2G, czujniki Sigrow mają zapewniony niezależny i stabilny dostęp do Internetu. Zasięg kart SIM LTE M jest silniejszy niż sieci 2G i ma tę zaletę, że wskaźnik penetracji jest wyższy, co oznacza, że zasięg w kompleksach szklarniowych jest znacznie lepszy.

Thingsdata zapewnia dla czujników dane w formie usługi za pośrednictwem kart SIM LTE M, dzięki czemu Sigrow posiada wgląd w aktualny status swoich klientów i gwarancję, że są oni zawsze połączeni z internetem.