Projekt: TMC

Parkeersysteem

Systemy parkingowe

TMC jest specjalistą w dziedzinie parkingów ulicznych i oferuje szeroką gamę możliwości, począwszy od instalacji nowych parkometrów po usługi parkingowe. TMC dostarcza swoje rozwiązania gminom, rządom oraz parkom przyrody i rekreacji mając na celu maksymalną dostępność do danej przestrzeni.

Dzięki zabezpieczonym kartom SIM M2M, które działają we wszystkich sieciach w Holandii, systemy parkingowe i systemy kamer mają zapewnione bezpieczne i stabilne połączenie z chmurą TMC. Wielosieciowe karty SIM M2M działają w najsilniejszej w danym momencie sieci (KPN, T-Mobile lub Vodafone). Thingsdata ułatwia dostęp do mobilnego internetu i wspomaga autmatyzację scenariuszy tworzenia kopii zapasowych.

Nasza wieloletnia współpraca gwarantuje ciągłość działania parkometrów w wielu gminach w Holandii. Coraz więcej gmin decyduje się na outsourcing pełnego zarządzania flotą parkometrów od TMC. Klienci decydują się na kompletne zarządzanie konserwacją pierwszej i drugiej linii.

Dla TMC i jej klientów, głównie gmin i rządów, ważne jest, aby systemy parkingowe były bezawaryjne. Thingsdata wychodzi tym potrzebom naprzeciw – jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w przypadku pytań dotyczących wsparcia oraz awarii lub zmian sieciowych.