Projekt: Moodus

Inteligentny, cyfrowy terminal donacji

W obecnych czasach coraz mniej osób nosi ze sobą pieniądze, co powoduje spadek datków gotówkowch, ale jest na to rozwiązanie. Moodus umożliwia szybkie, łatwe i przyjazne zbieranie darowizn zbliżeniowych. Moodus wykorzystuje w tym celu inteligentny, cyfrowy terminal darowizn. System płatności pozwala płacić zbliżeniowo i jest łatwy w użyciu.

Dzięki zabezpieczonym kartom SIM M2M, które działają we wszystkich sieciach, terminale darowizn mają niezależny i stabilny dostęp do Internetu przez sieć 4G. Moodus oferuje cyfrowy system monitorowania, dzięki czemu klienci mają wgląd w czasie rzeczywistym do danych dotyczących zebranych darowizn. Dostępne są trzy opcje (zwykle 2, 5 i 10 euro), które można samodzielnie wybrać, po czym system umożliwia przejście przez cały proces płatności. Ze względu na różne modele które Moodus posiada w swoim portfolio, zawsze można znaleźć odpowiedni terminal dla swojego środowiska.

Ponad 300 terminali zostało już wdrożonych w sześciu krajach w różnych lokalizacjach. Można tu wymienić parki dla zwierząt, kościoły, meczety, szpitale, muzea, teatry i sale koncertowe. Instytucje, które korzystają z terminali darowizn Moodus potwierdzają, że liczba otrzymywanych darowizn jest większa niż wcześniej.

W Moodus ważne jest, aby płatności mogły być przetwarzane szybko i bezawaryjnie. Thingsdata zapewnia stabilny dostęp do mobilnego Internetu 4G, co jest gwarancją sukcesu.